پرتو دانش
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

محصولات علوم اعصاب

دستگاه EEG و QEEG

eWave یک دستگاه ثبت الکتروانسفالوگرافی یا نوار مغز با تکنولوژی جدید میباشد که در مدلهای ۲۴ کانال تا ۱۲۸ کانال عرضه میشود.
دستگاه eWave قابلیت ثبت سایر سیگنال‌های زیستی مانندEEG ، EMG، ECG و EOG را نیز دارد.
این دستگاه برای ثیت نوار مغز به صورت کوتاه مدت وبلند مدت قابل استفاده است . و به علت وایرلس بودن آن امکان ثبت پرتابل نیز برای آن فراهم است. به علت سازگاری با نرم افزار نوروگاید این محصول قابلیت ثبت QEEG یا نقشه برداری مغزی را نیز دارد.

eWave هم‌چنین یک سیستم ثبت ERP و LTM با دقت بالا نیز می‌باشد که قابلیت‌هایی متفاوت از سایر سیستم‌های ثبت ERP دارد. دستگاه نقشه برداری مغز دارای تاییده وزارت بهداشت یا imed میباشد و به علت کیفیت بالای ان، پروانه صادرات این سازمان را نیز دریافت نموده است.تاییده نوروگاید امریکا و صادرات به بیش زا ۳۰ کشور جهان از دیگر مزیت های این محصول است.

eeg 128 channel

تا ۱۲۸کانال

کلاه ثبت تا ۱۲۸کانال دارای قابلیت ثبت سیگنال‌های (ERP، EXG (EEG، ECG، ECoG، EOG، EMG امکان انتقال داده های ثبت شده به سایر نرم افزارهای تحلیل سیگنال
EEG

ثبت شده در نوروگاید

قابلیت ثبت EXG یا ثبت سایر سیگنال های زیستی از جمله قلب، مغز، عضله و چشم به صورت ترکیبی سازگار با آخرین ورژن نرم افزار NeuroGuide جهت ثبت QEEG (نقشه مغزی) – مورد تایید نوروگاید قابلیت انتقال اطلاعات به صورت بی سیم و USB

نوروفیدبک

دستگاه eWave نسل جدید سیستم های نوروفیدبک و بیوفیدبک است که در مدلهای ۲ تا ۲۴ کانال ارایه میشود- نوروفیدبک کلاسیک و لورتا به ایت تجهیزات قابل انجام است.
این سیستم همه موارد مورد نیاز برای درمان نوروفیدبک و بیوفیدبک را فراهم می کند، همچنین eWave با سنسورهای زیستی سازگار است که به شما کمک می کند تا یک مجموعه بیوفیدبک کامل در کنار خود داشته باشید. برای اطلاع از قیمت دستگاه نوروفیدبک میتوانید از طریق مشاوره تلفنی به کارشناسان فروش مجموعه متصل شوید.

بیوفیدبک

با سیستم بیوفیدبک می توانید عملکردهای سیستم بدن مانند ضربان قلب ، تنش عضلانی ، تنفس ، تعریق ، دمای پوست ، بررسی نمود و با پرتکل های درمانی متنوع به روند درمان ادامه داد. با دستگاه بیوفیدبک قدرتمند عضله eWave میتوانید بی اختیاری مثانه و روده و مشکلات کف لگن را بهبود بخشید . این دستگاه یکی از بهترین گزینه برای درمان اختلالات کف لگن است.

tDCS

TDCS/TPCS/TRNS/TACS

  • حداکثر جریان تا ۲ میلی آمپر
  • باطری قابل شارژ
  • انتخاب زمان از ۱ تا ۶۰ دقیقه
  • بسیار سبک و قابل حمل

سیستم eStim یک سیستم قدرتمند برای ایچاد الگوی های مختلف تحریک فراجمه ای به صورت دوکانال ایزوله است. این سیستم یک روش تحریک مغز از روی سطح پوست است که جریان الکتریکی پایینی را به پوست سر به صورت مستقیم و بدون نوسان منتقل می کند. جریان ثابت بین ۱ تا ۲ میلی آمپر به طور معمول اعمال می شود – همچنین مدلهای مختف تحریک مغزی شامل تحریک نوسانی یا TACS یا تحریک رندوم TRNSو CES وجود دارد که هر کدام کاربرد درمانی خود را دارد.

کارگاه های آموزش

-ایجاد فرصت شغلی برای شرکت کنندگان

-دریافت مدرک معتبر

-آموزش تخصصی برای تکنسین ها و درمانگران

-امکان آموزش در شهر محل سکونت

 

موسسه پرتودانش در راستای تحقق اهداف علمی و پژوهشی به عنوان یک مجموعه دانش بنیان در زمینه های مختلف همچون نروفیدبک ، نروفیدبک پیشرفته،بیوفیدبک ،QEEG، EEG ، ERP ، tDCS و…اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی در سراسر کشور نموده است .
این کارگاه ها عموما به صورت تئوری ، علمی و یا آنلاین برای آشنایی با روش کار و انجام ثبت های مختلف برگزار می شود

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.
برای پشتیبانی با کجا تماس بگیرم
با شماره تلفن 02148465 تماس بگیرید
آیا با خرید دستگاه آموزشی می بینم؟
بله بصورت کاملا رایگان
آیا دستگاهها دارای مجوزهای لازم هستند؟
بله. دستگاهها تمام مجوزهای لازم را دارا می باشند.
آیا دستگاهها دارای ضمانت هستند؟
بله. دستگاهها دارای 18 ماه وارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش هستند.
آیا بعد از آموزش مدرک هم دریافت می کنیم؟
بله. مدرک معتبر از موسسه دانش بنیان